Ana Sayfa Spor 22 Nisan 2017 112 Görüntüleme

Zlatan İbrahimovic’ten Kötü Haber Geldi

Zlatan İbrahimovic’ten Kötü Haber Geldi

İbrahimovic’in, geçtiğimiz hafta içi oynadığı Anderlecht maçında yaşadığı talihsizlik tüm taraftarları üzmüştü. UEFA Avrupa Ligi çeyrek final rövanş mücadelesinde yaşadığı sakatlık nedeniyle maçı tamamlayamamıştı. İbrahimovic, acılar içinde sahadan çıkarken hayranları büyük üzüntü duymuşlardı.

Sakatlığıyla ilgili acı haber ise doktorlardan geldi.

EN ERKEN OCAK 2018

UEFA Avrupa Ligi’nde Anderlecht ile oynanan mücadelede sakatlanan Zlatan İbrahimovic için ilk açıklamalar geldi. İbrahimovic’in sakatlığıyla ilgili konuşan takım doktoru, “Zlatan, en erken ocak 2018’de dönebilir. Diz bağlarında ciddi olarak hasar oluştuğu bir gerçek. Zlatan için yapılması gereken her şeyi yapacağız.” şeklinde konuştu.

MOURİNHO KONUŞTU

Jose Mourinho ise Zlatan için Manchester United’ın internet sitesinden önemli açıklamalar yaptı. Portekizli teknik adam, “İbrahimovic için hislerim hiç iyi değil. Onun adına oldukça üzgünüm. Bu konuyla ilgili iyimser olmak isterim ama maalesef olamıyorum. Rojo’nun sağlık kontrolü içinde beklemedeyiz. Onunda durumu şuan için hiç iyi gözükmüyor. Takımda bulunan bütün oyunculara ihtiyacım var. Hiç birinin sakatlanmasını veya cezalı durumda olması benim için büyük dezavantaj.” şeklinde konuştu.

 

Yorumlar

Son Haberler | Son Dakika