Ana Sayfa Magazin 30 Nisan 2017 77 Görüntüleme

Yeni KHK ile Evlilik Programları Yasaklandı

Yeni KHK ile Evlilik Programları Yasaklandı

Dün yayınlanan yeni KHK ile birlikte uzun süredir tepki gören evlilik programları yasaklandı. Karar, özellikle sosyal medya üzerinden memnuniyetle karşılandı. Evlilik programları için RTÜK’e son bir yılda milyarlarca şikayet telefonu yapmıştı.

Son dönemde alınan şikayetlerin ardından son KHK’Ların içine evlilik programlarının yasaklanması da eklendi. Bu kararın ardından ATV’de yayınlanan Esra Erol’la, Star TV’De yayınlanan Zuhal Topal’da, Show TV’de yayınlanan Evleneceksen Gel ve Kanal D’de yayınlanan Kısmetse Olur yayından kaldırıldı.

Kısmetse Olur Bitirdi, Seda Sayan Sahnelere Döndü

Alınan bu kararın ardından ilk açıklama Kısmetse Olur’dan geldi. Kısmetse Olur yapımcısı programa son verdiklerini söyledi. Seda Sayan cephesinden ise farklı bir karar geldi. Seda Sayan’ın programın sona ermesiyle tekrar sahnelere dönmeye hazırlandığı öğrenildi.

Esra Erol ve Zuhal Topal’dan  konu hakkında herhangi bir açıklama gelmedi. Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programının yapımcısı ise olayın Zuhal Topal’la bir ilişkisinin bulunmadığını ve Topal’ın sadece sunucu olduğunu söylerken, KHK’larda ne yapılması isteniyorsa onu uygulayacaklarını sözlerine ekledi. Programların akıbetinin Pazartesi günü belli olacağı açıklandı.

Yorumlar

Son Haberler | Son Dakika