Ana Sayfa Spor 20 Nisan 2017 62 Görüntüleme

Pique Real Madrid İle Uğraşmaya Devam Ediyor

Pique Real Madrid İle Uğraşmaya Devam Ediyor

Barcelona’da forma giymekte olan Gerard Pique, gündem olmaya devam ediyor. Son zamanlarda Barcelona’nın ezeli rakibi Real Madrid ile uğraşan Pique, yine olay oldu. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Pique, yine olay olacak bir paylaşım yaptı.

GÖNDERME YİNE TWİTTER’DAN

Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinde Juventus ile oynanan rövanş mücadelesinde istediği sonucu alamayan Barcelona’lı Pique, Juventus’tan çok Real Madrid hakkında konuşuyor. Juventus karşısında istediğini yapamayan Barcelona, maç bittikten sonra bütün taraftarlar tarafından alkışlanmıştı. Gerrad Pique ise bu konuyla ilgili sosyal medya hesabından Real Madrid’e resmen laf soktu.

Pique, “Camp Nou’da inanılmaz bir son yaşandı. Belki isteğimizi yapamadık ve elendik. Ama şunu söylemek istiyorum bugün bizleri alkışlamaları gurur vericiydi. Onlar ise elenseler bile bu anı göremezler.” şeklinde konuştu.

TARAFTARLAR TEPKİ GÖSTERDİ

Real Madrid taraftarları ise Pique’nin paylaştığı paylaşımın altına yüzlerce eleştiri mesajı geldi. Real Madrid’li taraftarlar, hakaret edici sözler paylaştı.

Real Madrid’li yöneticilerin ise Pique’nin bu paylaşımlarına yakın zamanda cevap vermesi bekleniyor.

Yorumlar

İlginizi çekebilir

Tecrübe Diye Bir Şey Yok

Tecrübe Diye Bir Şey Yok

Son Haberler | Son Dakika