Ana Sayfa Magazin 29 Nisan 2017 81 Görüntüleme

İbrahim Erkal Hakkında Son Dakika Açıklaması!

İbrahim Erkal Hakkında Son Dakika Açıklaması!

Ünlü şarkıcı İbrahim Erkal’ın sağlık durumu hakkında yeni bir bilgi geldi. 12 Nisan’da geçirdiği beyin kanamasının ardından hastanede tedavi altında bulunan ve hala komada olan ünlü şarkıcının ailesinin isteğiyle devlet hastanesine nakledildiği belirtildi.

İbrahim Erkal, 12 Nisan akşamı evinin otoparkında baygın halde bulunmuştu. Güvenlik görevlisi tarafından bulunan Erkal hemen hastaneye kaldırılırken, hastanede yapılan ilk muayenede ünlü şarkıcının beyin kanaması geçirdiği belirtilirken hemen ameliyata alınan Erkal’ın beyin kanaması durdurulmuş ancak beyninde ödem oluşan ünlü şarkıcının komada olduğu açıklanmıştı.

Ailesi Devlet Hastanesine Naklini İstedi

İbrahim Erkal’ın tedavi gördüğü özel hastaneden bugün yapılan açıklamada, ünlü ismin ailesinin talebi doğrultusunda sabah saatlerinde Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne nakil edildiği belirtildi.

Erkal’ın bilincinin tamamen kapalı olduğunun vurgulandığı açıklamada, tansiyon ve nabzının da oldukça düzensiz olduğunun altı çizildi. Şu an için ünlü şarkıcının tedavisinde herhangi girişim olmayacağı öğrenilirken, tedavisinin yoğun bakım koşulları altında devam edeceğinin de altı çizildi.

İbrahim Erkal’ın tedavisi bundan sonra ailesinin isteğiyle devlet hastanesinde devam edecek.

Yorumlar

Son Haberler | Son Dakika