İbrahim Erkal Hakkında Cinayet Masası Açıklaması

İbrahim Erkal Hakkında Cinayet Masası Açıklaması

Ünlü şarkıcı İbrahim Erkal, hala derin komada yaşam mücadelesi veriyor. 12 Nisan tarihinde geçirdiği beyin kanamasının ardından hastanede yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan ancak hayati fonksiyonları bir türlü düzelmeyen Erkal hakkında yeni bir gelişme yaşandı.

İstanbul Maltepe’de bulunan evinin otoparkında güvenlik görevlisi tarafından baygın halde bulunan İbrahim Erkal’ın cinayete kurban gitmesi ihtimali geçtiğimiz günlerde gündeme geldi. Bu konu hakkında araştırma yapmaya başlayan cinayet masası, araştırma sonuçlarını nihayet açıkladı.

Cinayet Masası Şüpheli Bir Durum Yok Dedi

İbrahim Erkal’ın beyin kanaması geçirdiği o geceye ait geçtiği yollardaki tüm güvenlik kameralarını izlemeye alan ve detaylı şekilde inceleyen cinayet masası, Erkal’ın baygın halde bulunduğu otoparka giren ya da çıkan bir şüpheliye rastlamadıklarını söyledi.

Yaşanan olayın bir cinayet olmadığının kesinleştiği olayda İbrahim Erkal’ın yüksek tansiyon hastası olduğu ve o gece tansiyonunun bir anda çok yükselmesi sonucunda beyin kanaması geçirmiş olabileceği belirtildi.

Ailesi tarafından devlet hastanesine nakledilen ünlü şarkıcı yoğun bakım ünitesinde hala yaşam mücadelesi vermeye devam ediyor.

Yorumlar

Son Haberler | Son Dakika