Ana Sayfa Magazin 20 Nisan 2017 72 Görüntüleme

Hülya Avşar’dan Kızı Hakkında Açıklama

Hülya Avşar’dan Kızı Hakkında Açıklama

Ünlü sanatçı hülya Avşar’ın Kaya Çilingiroğlu ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Zehra 19 yaşında bir genç kız oldu. Londra’da okuyan Zehra Çilingiroğlu, uzun süredir ortalarda görünmüyordu. Son olarak 16 Nisan referandumunda oy kullanmak için Türkiye’ye gelen Zehra Çilingiroğlu tekrar Londra’ya dönmeyince okulu bıraktığı dedikoduları ortalıkta dolaşmaya başladı.

Londra’da bulunan Westminister Üniversitesi’nde İş Yönetimi ve Pazarlama bölümünde okuyan Zehra Çilingiroğlu’nun bir süredir okulda çok bunaldığını söylediği ve bu nedenle okulunu bıraktığı iddia edildi.

Hülya Avşar’dan Kızının Okulu Hakkında Açıklama Geldi

Ortalıkta dolaşan dedikodunun hızla yayılmasının ardından bugün Hülya Avşar’dan bir açıklama geldi. Avşar, kızı Zehra Çilingiroğlu’nun okulu bıraktığı yönündeki iddiaların gerçek olmadığını belirtti.

Kızının bir süredir okulu ile sıkıntı yaşamasından ve bunun üzerine bir de erkek arkadaşı olmasından dolayı okuldan vazgeçmesinden korkan Hülya Avşar’ın bu konuda tedirginlik yaşadığı biliniyordu.

Gelen dedikodulara açıklık getiren Avşar, kızının okulunun Paskalya tatilinde olduğunu ve bu nedenle Türkiye’de bulunduğunu belirtirken, Zehra Çilingiroğlu’nun okulu bırakma gibi bir düşüncesinin bulunmadığını sözlerine ekledi.

Yorumlar

Son Haberler | Son Dakika