Ana Sayfa Spor 14 Nisan 2017 33 Görüntüleme

Fenerbahçe’nin Forvet Adayları Belli Oldu

Fenerbahçe’nin Forvet Adayları Belli Oldu

Fenerbahçe’de transfer harekatı şimdiden başladı. Önümüzdeki sezon daha güçlü bir takım kurmak isteyen yönetim, oyuncu izlemeye devam ediyor. Bu sezon alınan kötü sonuçlar yüzünden taraftarları hayal kırıklığına uğratan Fenerbahçe, sezon sonunda bir çok oyuncusuyla yollarını ayıracak.

Sarı Lacivertlilerde, yüksek maliyeti nedeniyle elden çıkarılacak ilk isim ise Van Persie. Van Persie’den boşalacak yer için adaylar üzerinde yoğunlaşan yönetim, iki isimde karar kıldı.

BEŞİKTAŞ’IN ESKİ GÖZDESİ 

Fenerbahçe’de Van Persie yerine en önemli aday belli. Geçmiş sezonlarda sık sık adı Beşiktaş ile anılan Remy, Fenerbahçe’nin listesindeki en güçlü aday konumunda. Remy’nin şuanda bonservisi Chelsea’de bulunuyor. Şuanda Crystal Palace formayı giymekte olan Remy, İngiltere’den ayrılmak istiyor.

Yıldız futbolcu, bu sezon beklentilerin altında kaldı. Yıldız futbolcunun, bonservis bedeli ise 7 milyon euro.

DİĞER ADAY İSPANYA’DAN

Fenerbahçe’de Remy’de çıkacak olumsuz durum karşısında, alternatif isimler üzerinde de duruluyor. Yıldız futbolcunun en büyük alternatifi ise İspanya’dan. Sevilla’da kiralık olarak forma giymekte olan Jovetevic, Fenerbahçe için en güçlü adaylardan birisi.

Bonservisi İnter’de bulunmakta olan yıldız futbolcu, Türkiye seçeneğine olumlu bakıyor.

Yorumlar

Son Haberler | Son Dakika