Ana Sayfa Spor 17 Nisan 2017 63 Görüntüleme

Fenerbahçe Neredeyse Bütün Takımı Satacak

Fenerbahçe Neredeyse Bütün Takımı Satacak

Fenerbahçe’de yeni sezon öncesi devrim gibi kararlar alınacak. Alınan kötü sonuçlarla bu sezon şampiyonluk potasından uzak kalan Fenerbahçe, yeni sezon takımı değiştirecek. Başkan Aziz Yıldırım’ın,”Volkan Demirel ve Mehmet Topal dışında bütün takım satılıktır.” dediği öğrenildi.

Hepsi Satılık

Sarı Lacivertlilerde, FFP engeli yüzünden bonservis bedeli hangi futbolcuya teklif edilirse satılacak. Fenerbahçe, bonservis bedeli için herhangi bir pazarlık yapmayı düşünmezken, yeterli bulduğu miktarlara tüm futbolcuları satacak. Fenerbahçe’de özellikle Kjaer’in kesin satılmasına bakılıyor. Kjaer’den iyi bir bonservis geliri elde etmeyi planlayan Fenerbahçe, böylece bu satış sonunda eli rahatlayacak.

Başkan Aziz Yıldırım’ın Mehmet Topal ve Volkan Demirel dışında bütün takımı satın demesinin, takım da forma giyen diğer futbolcuların haberdar olduğu belirtildi. Futbolcuların bu gelişme nedeniyle mutsuz olduğu ve bazı futbolcuların takımdan ayrılmayı düşünmediği teknik heyete ilettikleri öğrenildi.

Hafta Sonu Kader Maçı

Bu sezon için Avrupa kupalarına katılma iddiasını kaybetmek istemeyen Fenerbahçe, hafta sonu Galatasaray derbisine çıkacak. Aziz Yıldırım’ın bu maçın kazanılması halinde takımda bazı futbolcuların kredi kazanacağını çevresine söylediği öğrenildi.

Yorumlar

Son Haberler | Son Dakika