Ana Sayfa Spor 20 Nisan 2017 94 Görüntüleme

Eto’dan kritik açıklamalar

Eto’dan kritik açıklamalar

Antalyaspor’un geçtiğimiz yıl transfer ettiği dünyaca üne sahip yıldız oyuncu Samuel Eto’o katıldığı söyleşide kendisine sorulan soruları yanıtladı.

Ligde Antalyaspor forması ile güzel bir oyun çıkartan ve takımının ligdeki konumunda en önemli pay sahiplerinden birisi olan Samuel Eto’o, kendisine sorulan önemli soruların çok güzel bir şekilde cevapladı.

Eto’o ya sorulan sorulardan biri, “Sizce Türkiye’de alttan futbolcu yetiştirilmesi için altyapıya gerekilen önlem veriliyor mu?” şeklindeydi.

Eto’o bu duruma kulüplerin daha fazla kafa yorması gerektiğini belirtirken Antalyaspor’un genç yıldızı Doğukan Sinik’e de övgü dolu sözler yağdırdı.

Uzun süredir yakından takip ettiği bir futboclu olduğunu ve geleceğinin çok parlak olduğunu belirten Eto’o, eğer bu futbolcu yeterli değeri kendisine kazandırırsa 50 veya 60 Euro gibi bir ücretlerde transfer yapılabilecek derecede bir oyuncu olduğunu belirtti.

Anltayaspor’da her ne kadar forma şansı bulamasa da altyapıda sergilediği güzel futbol ile kendisini konuşturan genç yetenek Eto’o’nun da övgülerini topladı.

 

Yorumlar

Son Haberler | Son Dakika