Ana Sayfa Magazin 19 Nisan 2017 73 Görüntüleme

Bülent Kayabaş Hayatını Kaybetti!

Bülent Kayabaş Hayatını Kaybetti!

Ünlü sanatçı Bülent Kayabaş’tan hayranlarını üzecek haber geldi.  Uzun bir süredir kanserle mücadele eden Kayabaş, bugün mücadeleyi kaybetti. Bülent Kayabaş’ın ölüm haberi hayranlarını ve sevenlerini yasa boğdu.

Bülent Kayabaş’ın bir süredir tedavi gördüğü hastanede bugün hayatını kaybettiği öğrenildi. Kayabaş, 2010 yılında kalın bağırsak kanserine yakalanmış ve tedavi görmeye başlamıştı. Son günlerde iyice ağırlaşan ünlü oyuncunun 18 gündür Gayrettepe’de bir özel hastanede tedavi gördüğü ve bu sabah 06;05’de hayatını kaybettiği ifade edildi.

Eşi Gözyaşları İçinde Hastaneye Koştu

Organ yetmezliğine bağlı olarak meydana gelen ölüm haberinin ardından Kayabaş’ın eşi Selma Kepekli Kayabaş’ın ve oğlu Ümit Kayabaş’ın hemen hastaneye koştuğğu belirtildi. Kayabaş’ın eski eşi Nur Sürer’in de haberi alır almak hastaneye gittiği belirtildi.

Hastaneye gelen Selma Kayabaş’ın gözyaşlarına hakim olamadığı ve muhabirlerin sorularına ağlamaktan cevap veremediği belirtildi. Eski eş Nur Sürer ise Kayabaş’ın bir süredir hastanede tedavi gördüğünü ve acı çekmeden öldüğünü ifade etti.

Bülent Kayabaş’ın cenazesinin cuma günü Teşvikiye Camii’nde kılınacak cenaze namazının ardından Feriköy Mezarlığı’nda defnedileceği belirtildi.

Yorumlar

Son Haberler | Son Dakika