Ana Sayfa Teknoloji 22 Nisan 2017 127 Görüntüleme

Apple’ın CEO’su Tim Cook’dan 23 Nisan Paylaşımı

Apple’ın CEO’su Tim Cook’dan 23 Nisan Paylaşımı

23 Nisan Çocuk Bayramı öncesinde dünyadan mesajlar gelmeye devam ediyor. 23 Nisan Çocuk Bayramı için atılan mesajlara bir yenisi bugün eklendi. Apple’ın CEO’su olan Tim Cook, 23 Nisan Çocuk Bayramı için anlamlı bir tweet attı. Twitter üzerinden yaptığı paylaşımı Türkçe olarak paylaşan Cook, Türk takipçilerinin beğenilerini aldı. Cook, attığı bu tweet ile bir çok yeni Türk hayran kazanmayı da başardı.

FOTOĞRAF İLE KUTLADI

Apple’ın CEO’su olan Tim Cook, 23 Nisan Çocuk Bayramı için yaptığı paylaşımı kendi hesabından yaparken bir de fotoğraf ekledi. Cook, konuyla ilgili olarak “Yarın Türkiye’de Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı. Türkiye’de yarın kutlanacak bu anlamlı bayramı, genç yeteneklerin çektiği mükemmel fotoğraflarla kutlamak istiyoruz. Tüm dünyada ve Türkiye’de Çocuk Bayramı kutlu olsun. Çocuklar, dünyanın en büyük gelecekleridir.” şeklinde tweet attı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için Türkiye’de bütün illerde kutlanacak. Kutlamalar, okullarda yapılacak etkinlikler ile devam edecek. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için tüm dünyada milyonlarca insan mesaj atmaya ise devam ediyor.

Yorumlar

Son Haberler | Son Dakika