Ana Sayfa Güncel 20 Nisan 2017 82 Görüntüleme

Ak Partili Belediye Başkanına Silahlı Saldırı!

Ak Partili Belediye Başkanına Silahlı Saldırı!

Niğde Altunhisar’ın Ak partili Belediye Başkanı Erdal Sarı, bugün silahlı saldırıya uğradı. Öğlen saatlerinde meydana gelen saldırıda kolundan yaralanan Sarı hastanede tedavi altına alınırken, o an yoldan geçtiği belirtilen 14 yaşındaki bir çocuğun başından yaralandığı ve durumunun ağır olduğu belirtildi.

Silahlı saldırının saat 12;00’de meydana geldiği öğrenildi. Niğde’nin Altunhisar ilçesi belediye başkanı olan Ak Partili Erdal Sarı’nın meydandan yaya olarak geçişi sırasında Bayram Ö. isimli saldırganın üzerinde taşıdığı tabancayı çıkartarak 4 el ateş ettiği belirtildi.

Erdal Sarı Kolundan Yaralandı

Belediye başkanına yönelik düzenlenen saldırıda Erdal Sarı’nın kolundan yaralandığı belirtilirken, o anda yoldan geçen 14 yaşındaki Celil Acar isimli çocuğun başına kurşun isabet ettiği ve durumunun ağır olduğu ifade edildi.

Saldırının hemen ardından saldırgan Bayram Ö.’nün olay yerinden uzaklaştığı öğrenilirken yakalanması için arama çalışmalarının da devam ettiği ifade edildi. Saldırının ardından bir açıklamada bulunan Erdal Sarı, saldırganı tanımadığını ve neden böyle bir eylem gerçekleştirdiğine de anlam veremediğini ifade etti.

Sarı’nın sağlık durumunun iyi olduğu belirtilirken, başından yaralanan çocuğun hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

Yorumlar

Son Haberler | Son Dakika